P1050830 (Copy)

Pomysł z tworzeniem nowego portalu powstawał w naszych głowach już długo. Zachłyśnięci obcowaniem z naturą, oraz środowiskiem w którym ryby nie są traktowane jako mięso, postanowiliśmy stworzyć coś innego. Coś na podobieństwo angielskich realiów. Pomysł wydał się bardzo trudny w realizacji, ale podjęliśmy wyzwanie i przed wami pojawił się nowy portal FishingFanatics.pl Portal tworzony przez ludzi z pasją, dla których najważniejszy jest kontakt z naturą i rzeczowy przekaz. Pragniemy przełamać polski stereotyp wędkarza w „gumofilcach”. Chcemy pokazać, że ryba nie musi lądować na patelni, a zasada że karta musi się zwrócić to prehistoria. Postaramy się udowodnić, że nowoczesne wędkarstwo to przede wszystkim poszanowanie otaczającej przyrody. Włącznie ze zrozumieniem mechanizmów rządzących naturą. Nowoczesne wędkarstwo to coś więcej niż zwykłe łowy. Nowe metody, nowe sztuczki, grono nowych przynęt, to wszystko wymusza na nas, wędkarzach, ciągłą edukację i doskonalenie. Nie można stanąć w jednym miejscu, warto wzbogacać swoje wędkarskie rzemiosło . Zaczynając od wiedzy i teorii, pomału przekuwać w praktykę nad wodą.

    Celem portalu fishingfanatics.pl jest przekazywanie wiedzy. Chcemy, żeby najmłodsi mogli czerpać wiele korzyści z prostych sposobów i patentów. Starsi wyjadacze, także znajdą coś dla siebie w wielu artykułach. W planach jest wiele ciekawych inicjatyw, związanych z popularyzacją wędkarstwa. Portal ma być jednym z narzędzi, które mamy zamiar wykorzystać. Na stronie znajdą się testy sprzętu, rzetelne, obiektywne, z obfitym materiałem zdjęciowym. Postaramy się, żeby jak najwięcej przydatnych rzeczy było opisanych i gotowych do „podejrzenia”

Chcemy, żeby nasz projekt zainteresował jak najwięcej osób. Postaramy się żeby trafił do jak największej liczby odbiorców. Liczymy że efekty będą przychodziły stopniowo i sukcesywnie. Promowane przez nas zasady, przede wszystkim Catch & Relase , musi wymóc na społeczeństwie zmiany, zmiany na lepsze, tego właśnie oczekujemy i do tego będziemy dążyć….

Pozdrawiamy

Ekipa FF

Facebook